תיקון מקררים תעשייתיים

26/05/2021
מאת:
קירור בני

מערכות קירור והקפאה, הן מערכות מתקדמות ויקרות, המערכות ההלו עובדות 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע ולכן, מן הסתם הן אף יתקלקלו מהר יותר.

טיפול לא נכון במערכות הקירור, עלול לגרום לא אחת לתוצאה של תיקון מקררים תעשייתיים. חשוב כי תהיה לכם אחריות מהמפעל ממנו רכשתם את המקררים התעשייתיים, אך כאשר נגמרת האחריות, יש לפנות לחברת ביטוח על מנת שיהיה לכם ביטוח על התיקון היות וכל מה שקשור אל תיקון מקררים תעשייתיים, יכול לגרור רכישה של חלקים שהם יקרים מאוד במקררים התעשייתיים. גם השירות אליו אתם פונים, חייב להיות יעיל ומהיר ולכן, גם פנייה לחברה אמינה ומקצועית היא חשובה, כי הצורך של תיקון מקררים תעשייתיים, הינו דחוף בכדי שהעסק שלכם יוכל לתפקד ולא יהיו לכם נזקים כספיים כמו קלקול הסחורה ששווה הרבה כסף. יש לבדוק כי ישנם טכנאים שיש להם הסמכה של תיקון מקררים תעשייתיים , כך שתהיו בטוחים כי לא ייגרם לכם נזק חמור יותר של איש שאינו מקצועי בתחום של תיקון מקררים תעשייתיים.

אחריות המפעל לתיקון של מקררים תעשייתיים

אם רכשתם את המקרר התעשייתי שלכם ממפעל, תהיה לכם אחריות לתיקונים, תוכלו לרכוש מקרר תעשייתי נוסף או להחליף ולשפץ את הקיים. השירות של תיקון מקררים תעשייתיים הוא חשוב, כי אם אתם נמצאים באזור מרוחק מהמפעל, המפעל עצמו, חייב לספק לכם טכנאי של תיקון מקררים תעשייתיים  במהירות האפשרית, כך שהעסק שלכם ימשיך לתפקד ולא ייגרם נזק לסחורה. יש לציין כי בגלל העבודה של המקררים התעשייתיים, הם לא יחזיקו הרב זמן מעמד ותמיד יכול להיות קלקול כמו החלפת חלק מסוים כמו גוף חימום, חוסר בגז או בעיה במדחס, המצריכים תיקון מקררים תעשייתיים . אחת החברות הידועות ביותר של מכירה וגם תיקון מקררים תעשייתיים היא חברת קירור בני, הקיימת כמה עשרות שנים והיא מבין החלוצות בשוק המקררים התעשייתיים. חברת בקירור בני מחזיקה בצוות טכנאים המתמחים עם תיקון מקררים תעשייתיים שמעניקים שירות יעיל ומקצועי לבעלי העסקים השונים. האחריות של קירור בני על המקררים התעשייתיים היא מלאה וגם כאשר נגמרת האחריות ניתן לקבל שירות תיקונים בתשלום.

קלקולים במכשירים מסיביים כמו מקררים לתעשייה

למרות שמקררים לתעשייה, נראים לכאורה מכשירים מסיביים, הם זקוקים לתחזוקה מלאה. יש לפעול על פי ההוראות כאשר אתם רוכשים מקררים תעשייתיים, כי תחזוקה לא נכונה יכולה לגרום לקלקול מהיר יותר של המקרר התעשייתי. לא כל טכנאי מקררים יודע ומבין בתחום תיקון מקררים תעשייתיים וזו הסיבה שיש לפנות רק לטכנאים מורשים שמקצועיים בתחום זה. יש לבדוק אם הטכנאי עובד בחברה מורשית לתיקון מקררים המיועדים לתעשייה ולקבל קבלה על החלפת החלקים והתיקון, כך שזו תהווה עבורכם אחריות מלאה. אם רכשתם את המקרר התעשייתי ממפעל מסוים, כדאי כי טכנאים מהחברה יתקנו לכם את המקרר שמכירים היטב את המוצר שנרכש במפעל.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא