קירור והקפאה

17/10/2020
מאת:
קירור בני

כמו מרכולים חשוב לבריאות הלקוחות.דבר זה חיוני במיוחד בתרופות, במשקאות, מוצרי מזון ובמוצרי חקלאות.כל מוצרי המזון והתרופות מתחלקים ל-2 קבוצות על פי תוקף שימור ואחסון בחדרי קירור והקפאה.

הדבר הטוב ביותר הוא לאכול מוצרי מזון טריים כמו ירקות שנקטפים מהשדות החקלאיים, דגים טריים היישר מהים ובשר שזה עתה הגיע מהשחיטה, אך כיום הדבר אינו אפשרי ולכן, המציאו טכנולוגיות מתקדמות של קירור והקפאה. טכנולוגיות אלה, מצמצמות את הפגיעה במוצרים ומונעת פגיעה במוצרי המזון השונים כתוצאה מבקטריות.האחסון בתוך קירור והקפאה זה אחד האמצעים החשובים לשמירה של איכות וטעם ואיכות מוצרי התזונה כמו וויטמינים למיניהם, הנמצאים במזון. יש לשמור על טמפרטורות אחסון נמוכה. במילים אחרות, כל ההליך של קירור והקפאה, מהווה תפקיד חשוב בחיים שלנו. ישנם סוגים שונים של אחסון כמו קירור והקפאה כמו חדרי קירור, מקררים שונים ומוצרים הנשמרים במקררי תצוגה כמו גבינות, מוצרי חלב ושתייה.

מוצרי קירור בהקפאה עמוקה
ניתן לשמור מוצרי בשר, בתוך קירור והקפאה עמוקה אפילו לכמה חודשים. ישנם מקררים הבנויים משתי דלתות ומדלת אחת ומתאימים לכמויות גדולות במיוחד של מוצרי מזון. את חדרי קירור והקפאה בונים באמצעות פנלים מבודדים תרמית באמצעות חומר הנקרא פוליאוריתן, צמר סלעים וחומרי בידוד נוספים. חומרים אלה מבודדים מפני החום. בחירת החומרים השונים.את המקררים השונים המיועדים למטרת קירור והקפאה, ניתן לראות גם בבתי החולים שמשתמשים במקררים למטרות שימור תרופות ומוצרי מזון. התכנון של המקררים שמשמשים עבור קירור והקפאה עוברים תכנון מדויק שיתאים לתכולה של המוצרים השונים.גם המתכות השונות שמהם מיוצרים המקררים שמשמשים למטרות קירור והקפאה חייבות להיות חזקות ומפלדת אל חלד כמו נירוסטה או אלומיניום. רק מפעלים שיש להם ידע מקצועי כמו חברת קירור בני, יכולים לייצר מודלים שונים של מקררים תעשייתיים ומסחריים שמתאימים לדרישות השונות של הלקוחות.

חברת קירור בני קיימת למעלה משלושה עשורים, המפעל ממוקם בדרום והוא מכיל צוות גדול של למעלה ממאה עובדים שאחראים על הייצור של מקררים המשמשים למטרות שונות בתחום התעשייה.לחברת קירור בני, יש מערך של ניידות שירות בכל הארץ, הטכנאים נותנים שירות ללקוחות במקרים של תקלות וכן, מייעצים להם איזה סוג של מקררים המיועדים לאחסון כמו קירור והקפאה עליהם להזמין עבור החנות או המפעל שלהם. חברת קירור בני, מייצרת 100 דגמים שונים של מקררים תעשייתיים באמצעות מהנדסי קירור מן השורה הראשונה.

התכנון הנכון של מקררים תעשייתיים
כל מקרר אמור לשרת את הלקוחות שיש להם חנויות או תרופות שיש לאחסן בתנאי קירור והקפאה.התכנון הנכון של מקררים שיתאימו למטרות השונות הוא חשוב ולכן, כדאי לקבל ייעוץ על מנת שהמקררים יתאימו למטרות השונות. יש לשמור על מידה נכונה של נגישות למקררים השונים.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא