מקרר שתיה

12/09/2022
מאת:
קירור בני

מקרר שתייה – כל מה שרציתם לדעת

כאשר אנו מדברים על מקררי שתייה אנחנו למעשה מדברים על מקררים ייעודים בהם ניתן לשים בקבוקי שתייה ו/או פחיות שתייה בגדלים מסוימים, בהתאם לגודל ולמבנה של מקרר השתייה. כיום ניתן לראות שימוש נרחב במקררי שתייה במגוון רחב של בתי עסק לרבות: מסעדות, מכולות, סופרים, בתי קפה, פאבים וכן הלאה.

בשוק הישראלי קיימים סוגים רבים של מקררי שתייה, כל אחד מן המקררים הוא בעל נפח שונה והייעוד של כל אחד מן המקררים הוא שונה.

אם הגעתם לכאן אתם וודאי מחפשים אחר מקרר שתייה לעסק שלכם או לשימוש הפרטי שלכם. אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון, במאמר זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי בכל הנוגע למקררי שתייה וסוגים שונים שלהם. בנוסף על כך תוכלו למצוא טיפים שיעזרו לכם לבחור את מקרר השתייה המתאים לכם ביותר.

סוגים שונים של מקררי שתייה לעסקים

ניתן למנות סוגים רבים של מקררי שתייה לעסקים, ריכזנו עבורכם מידע בנוגע לסוגים הפופולריים ביותר כיום.

  • מקררי שתייה למשרדים – אנו יכולים לראות שימוש נרחב במקררי שתייה במשרדים, מטרתם של מקררי שתייה במשרדים היא לאחסן את השתייה של עובדי המשרד ולהבטיח כי בכל רגע נתון יהיה להם משקה קר וצונן לשתייה. בדרך כלל מקררי שתייה למשרדים יהיו קטנים יחסית מאחר והם משמשים כמות קטנה של אנשים.
  • מקרר שתייה לבתי קפה ומסעדות – בחלק גדול מהמקרים מקררי שתייה הקיימים בבתי קפה ישמשו בתור אמצעי עיצוב נוסף למקום, אך ניתן למצוא מסעדות רבות ובתי קפה רבים בהם מקררי השתייה אינם גלויים לעיני הלקוחות. במרבית המקרים מקררי השתייה במסעדות ובתי קפה לא יהיו ממותגים, אך הם כן יהיו מותאמים במידה מסוימת לסגנון העיצוב של בית העסק.
  • מקררי שתייה למכולות, קיוסקים וחנויות – כיום כמעט ולא ניתן להצביע על מכולת או קיוסק בהם לא קיים מקרר שתייה אחד לפחות. מקררי שתייה המשמשים מכולות וקיוסקים צריכים להיות בעלי נגישות גבוהה, ישנם בתי עסק מסוימים אשר מעדיפים לרכוש מקררי שתייה ללא דלת כדי שיוכלו לשלוף מהם את המשקאות במהירות ובקלות.

כיצד בוחרים מקרר שתייה לעסק?

ריכזנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר אליהן יש להתייחס במהלך בחירת מקרר שתייה לעסק שלכם:

  1. בדקו עד כמה מקרר השתייה נגיש.
  2. בדקו מה כמות החשמל הממוצעת שצורך מקרר השתייה.
  3. בדקו האם אתם תוכלו למתג את מקרר השתייה במידה ותרצו בכך.
  4. בדקו עד כמה רועש מקרר השתייה אותו אתם מעוניינים לרכוש, במידה ומקרר השתייה בו אתם מעוניינים רועש יתר על המידה ועלול לפגוע בהתנהלות התקינה של בית העסק שלכם, אנחנו ממליצים לכם לבחור במקרר שתייה אחר.
  5. החליטו מראש על תקציב מסוים וכך יהיה קל יותר להתאים לכם מקרר שתייה.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא