מקרר לגבינות

12/04/2020
מאת:
קירור בני

כאשר אנו נכנסים לקנות מוצרי מזון לבית במרכולים השונים, נראה גם מקרר לגבינות שבו יש את הגבינות השונות ומוצרי החלב כמו מעדנים, חמאה, מעדנים ועוד.

ללא מקרר לגבינות, לא ניתן היה לשמור את מוצרי החלב השונים והמוצרים הרגישים הללו, ללא מידת הקור הרצויה, לא היו מחזיקים מעמד. חשבו כי בכל יום, היו צריכים לשלוח מוצרי חלב וגבינות, מה הייתה העלות של משלוחים אלה מדי יום, מיותר לצין כי המון ממוצרי החלב היו מתקלקלים ונזרקים בסופו של דבר, לולא היה מקרר לגבינות. אם לא ידעתם, ישראל היא מבען יצרנית מוצרי החלב הגדולה בעולם ולכן, הצרכן הישראלי הוא מושבע של גבינות ורבים צורכים את כל מוצרי החלב בכמויות גדולות.

בגלל הצריבה ם יצרניות של מקררים תעשייתיים המיועדים לשמירה על מוצרי המזון השונים כמו מקררים המיועדים לבשר, לירקות ודברי בצק קפואים וכן, מקרר לגבינות. גם מהבחינה החזותית, יש לציין כי יצרני המקררים המיועדים למזון קמעונאי, חשבו על הפרטים השונים של מקרר לגבינות כמו ייצור וויטרינה, כך שניתן לראות את מוצרי החלב השונים ולבחור אותם בקלות. מקרר לגבינות מעניק פתרון נוח ונגיש ללקוחות המרכולים והמעדניות השונות.

שליטה ובקרה על מקררים לגבינות

מהנדסי הקירור, חשבו במדויק על התכנון של מקרר לגבינות, כך שניתן בקלות לכוון את הטמפרטורה הרצויה למוצרי החלב השונים. ישנה מערכת מחשוב פנימית המאפשרת שליטה ובקרה על המעלות השונות. אם אתם מעוניינים במקררים המיועדים למוצרי החלב השונים כמו מקרר לגבינות, כדאי למצוא את החברות המובילות ביותר בתחום הקירור התעשייתי כמו חברת קירור בני שהיא בבעלות משפחתית ומכילה 130 עובדים במקצועות השונים הקשורים לקירור כמו: עובדי ייצור, בקרי איכות, צוותי התקנות מקררים, מקפיאים תעשייתיים ומסחריים, שיווק ומכירות וכן, צוות ניהול בעל וותק של הרבה שנים.

מקרר לגבינות, הינו האלמנט המרכזי בחלל המרכולים והמעדניות. לא ניתן למקם את המקרר המיועד למוצרי החלב והגבינות בכל מקום, הוא חייב לעמוד במקום מרכזי, יש לחבר לו מקור חשמל, ניקוז מים והוא צריך לעמוד כמובן עם הגב לקיר. ישנן מערכות קירור למשל מקרר לגבינות, עם מנועים חיצוניים שמפתחים את עומס החום בחנות ויגרמו לבעלי המרכולים או המעדניות למקם את מקרר לגבינות לאורכו של הקיר החיצוני בחנות.

לאבזר נכון את הגבינות במקרר

ניתן למצוא מגון רב של מוצרי חלב הכוללים גבינות בתוך מקרר לגבינות, יש לבחור מקרר נכון שיתאים לצרכים השונים. איתור נכון של מקרר לגבינות, יכול לבצע עבורכם את ההבדל בין תצוגה מרהיבה ומושכת וכן, שמירה על מוצרי החלב שהם עדינים ונוטים להתקלקל אם לא שומרים אותם בקירור הנכון. גודל המקרר חשוב גם הוא, חשוב, כי המקרר לא יגזול יותר מדי מקום ולא יפריע לתנועת הקונים בחנות. ניתן למצוא מקרר לגבינות שהוא מודולרי שיעניק ניצול מקסימלי של שטח החנות.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא