מקרר לבשר

03/07/2020
מאת:
קירור בני

עם ישראל אוהב בשר, הוא מגיע למסעדות השונות שיש שם בשר איכותי וטעים, הוא עצמו רוכש בשר אך לפני שרוכשים בשר, יש לבדוק אם הוא אכן טרי והוא מוחזק בתנאי קירור נאותים כמו מקרר לבשר.

כיום, מערכות הקירור, נחשבות לאחד האמצעים החיוניים ביותר בכל עסק כמו: מרכולים, מסעדות, קצביות ועוד. כל מי שמעוניין בשימור מזון לארך זמן ואינו רוצה יאבד את כספו, חייב להשקיע ברכישה של מקרר לבשר איכותי, אשר ישמור על הבשר טרי במשך תקופה מסוימת עד שיימכר, מה שקורה הרבה, היות והצריכה היום של בשר היא גדולה, עקב הביקוש הגדול של הצרכנים. לא לחינם, מהנדסי הקירור, אחראים על בניית מקרר לבשר שיספק את המפעלים והמרכולים וכן, בתי העסק השונים שמוכרים בשר, כמו מסעדות או קצביות. המהנדסים שעובדים במפעלים השונים של ייצור מקרר לבשר, מתכננים את המידות המדויקות של הקירור המיועד ספציפית לאחסון בשר.

אחריות על קלקול של מקרר הבשר

יש לציין, כי מקרר תעשייתי כמו מקרר לבשר עובד 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כל תקלה במקרר, עלולה לגרום להפסדים כספיים רבים, מה שיגרום לבשר להירקב או להתקלקל. בשר הוא מוצר יקר ולכן יש לשמור אותו בקירור המתאים, חשוב למצוא יצרני מקררי בשר תעשייתיים שמוכרים מקרר לבשר איכותי ושתמיד אם חלילה מתקלקל המקרר, יהיה אל מי לפנות. חשוב, כי תהיה ביקורת מתמדת על מקרר לבשר, בעל העסק, יקבל הוראות ממי שמכר לו מקרר לבשר או מקררים תעשייתיים לשימור מזון, כך שתהיה לו בקרה מתמדת על רמת הקירור הנכונה.

ממי לרכוש מקרר בשר?

זאת שאלה טובה, כמו בכל מוצר יקר שאנו רוכשים, יש לרכוש מקרר לבשר תעשייתי רק ממפעלים ידועים או מחברות כמו קירור בני, החברה נמצאת בתהליך צמיחה מתמיד וקיימת כבר למעלה משלושה עשורים. החברה מייצרת למעלה מ-100 דגמים שונים של מקררים ומקפיאים תעשייתיים ומסחריים. חברת קירור בני, קשורה עם הסכמי ידע ושיתוף פעולה, עם יצרני המקררים המובילים בעולם ומייצרת אלפי מקררים תעשייתיים בשנה. התחזוקה של מקרר לבשר ושאר מקררים תעשייתיים, היא מינימלית מה שמהווה יתרון נוסף וגורם להרבה בעלי עסקים לרכוש את המקררים התעשייתיים שלהם מחבר קירור בני. האחריות של מקררים תעשייתיים הינה גורם חשוב, כך שחברת קירור בני, תמיד שולחת טכנאי בזמן ואיש תחזוקה שיסביר על ההפעלה והתחזוקה של מקרר לבשר אטו כל מקרר תעשייתי אחר.

חדרי קירור המיועדים לבשר

במפעלי השר הגדולים או בקצביות הגדולות שמשווקות בשר למסעדות, יש צורך בחדרי קירור על מנת לקרר כמות גדולה של בשר. חשוב שתיידעו את המפעל ממנו אתם מעוניינים לרכוש מקרר לבשר מהי כמות הבשר שאתם משווקים או מחזיקים, בגלל הדגמים הרבים של המקררים, נציג מטעם המפעל יוכל להגיע אליכם ולהתאים את המקרר הדרוש לכם, בדיוק על פי צרכיכם.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא