מקררים למסעדות

07/12/2020
מאת:
קירור בני

לבעל עסק כמו מסעדה, חייב לרכוש ציוד שיבטיח עבורו את הטריות של מוצרי המזון, אם זה בשר, גבינות, גלידות, יין ועוד.

יש לבחור בקפידה מקררים למסעדות, בכדי שתוכלו לנהל את המסעדה שלכם על מי מנוחות. זה מאוד לא נעים לשמוע מלקוחות המגיעים לסעוד, כי לבשר יש טעם לא טוב. השם הטוב של המסעדה, הוא זה שיגרום ללקוחות רבים להגיע אליכם והכוונה היא למזון טרי ואיכותי. יש הרבה מפעלים בארץ אשר מייצרים ומשווקיםמקררים למסעדות. יש שימוש יום יומי בלתי פוסק במקררים הללו ולכן, חשוב לשמור על היגיינה וניקיון. לכל מסעדה, יש כמה סוגים של מקררים למסעדות, ניתן למצוא מקרר למשקאות, מקרר לקינוחים, לבשר ולבצקים. גם קונדיטוריות ואפילו פיצוציות, מחזיקות בכל הציוד המיועד לעסקים בתחום המזון, כמו למשל מקררים למסעדות.

לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של קירור

אחד המוצרים החשובים ביותר כמו ציוד למסעדות הוא ללא ספק מקררים למסעדות, הטריות חשובה מאוד אם לא הכי חשובה, כאשר מנהלים עסק בתחום המזון כמו מסעדה. יש לרכוש מקררים למסעדות שיהיו עשויים מחומרים שאינם מתבלים מהר כמו נירוסטה. כאשר מדובר על מקררים המיועדים לאחסן בשר. יש מקררים למסעדות שהם חייבים להיות עם וויטרינה, כך שהלקוחות, יוכלו לבחור מוצרי מזון שונים כמו קינוחים ומשקאות. בהרבה מקרים, מקררים למסעדות יכולים למשוך את הלקוחות לרכוש עוד מזון כאשר המזון מוצג ורואים אם הוא טרי, החזות שלו מושכת וזה מה שמעלה גם את המכירות בקרב המסעדות השונות בארץ.

מקררים למסעדה במגוון גדלים וצבעים

כל ציוד של מסעדות, יכול למשוך אליו יותר לקוחות. החזות והניקיון של המסעדה חשובים, אך גם ציוד שימשוך את העין כמו מקררים למסעדות, ניתן למצוא מקררים שיש בהם וויטרינה ומאחסנים יין, הלקוח יכול לבחור את היין הרצוי לו. יש גם מסעדות בשריות שמחזיקות מקררים שוכבים עם וויטרינה כך שהלקוח יוכל להתרשם ממראה הבשר ולהזמין את הבשר הרצוי לו. העיצובים המרהיבים היום של מקררים למסעדות, זה גורם חשוב שכן, ככל שהמסעדה תיראה יותר מושקעת כך היא תמשוך אליה יותר לקוחות.

מקררים למסעדות – ממי לרכוש?

אם כבר השקעתם הרב כסף על המסעדה שלכם, הדבר החשוב ביותר הוא ציוד למסעדות. בגלל האקלים החם בארץ, חשוב לשמור על טריות המזון במסעדות ולכן, יש לרכוש מקררים למסעדות, רק במפעלים ידועים כמו קירור בני, מפעל זה לייצור מקררים תעשייתיים ומסחריים, ידוע כמוביל ביותר בתחום הקירור מזה כשלושים שנה. מהנדסי הקירור והצוות של חברת קירור בני, עומל ימים כלילות לייצור של מקררים איכותיים המיועדים למסעדות, מרכולים, קונדיטוריות, קצביות ועוד. השירות חשוב וכן הייעוץ. לקירור בני ישנם טכנאים המגיעים לכל אזורי הארץ ומעניקים שירות מעולה וייעוץ שחשוב לכל בעל מסעדה לתחזוקה נכונה של הציוד החשוב ביותר במסעדה – מקררים למסעדות שיעניקו ללקוחות מזון טרי ושמור בטמפרטורה הדרושה לו.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא