מקררים למכולות

12/03/2021
מאת:
קירור בני

ישנם הרבה סוגים של מקררים תעשייתיים המיועדים למפעלים, סופרמרקטים, מסעדות ומעדניות.
ישנו עוד סוג אחד של מקררים שקרא מקררים למכולות המקררים הללו מיועדים לשינוע של סחורה ממקום למקום כמו תרופות, מזון מוצרי חלב, פירות וירקות וכן, מוצרי בשר שונים. כל חברה שמעוניינת לשנע סחורה באמצעות מקררים למכולות בוחרת את הגודל הרצוי לה על פי כמות הסחורה שיש לה להעביר. מקררים למכולות, שומרים על הקור של המוצרים ומגנים עליהם, מפני החום החיצוני, הסחורה מגיעה ליעדה שהיא טרייה ולא פגומה. מקררים למכולות עשויים מנירוסטה והם מאוד מבודדים כי ישנה שכבה עבה של אטימות שמגנה על המוצרים.

רוב בעלי העסקים מתחום המזון, יודעים כי שמירה על טריות המזון חשובה ולכן, יש לשמור על הסחורה בעת השינוע שלה באמצעות מקררים למכולות, מה שיבטיח את הסחורה הטריה ביותר לבית העסק. ישנם מקררים למכולות, עם 2 חדרי קירור פנימיים, כאשר בכל חדר יש טמפרטורה אחרת והכל תלוי בטמפרטורה שמתאימה למוצרים השונים. בימי הקיץ למשל, הדרישה של מקררים למכולות גוברת, אף בעל מסעדה א מרכול, אינו מעוניין כי הלקוחות שלו יתלוננו על סחורה שאינה טרייה. היות ואנו חמים במדינה מאוד חמה, יש לקחת בחשבון את נושא הקירור כאחד מהקריטריונים החשובים ביותר להצלחה של עסק.

העלות של קירור במכולות בימי הקיץ

בגלל הדרישה אל מקררים למכולות בימי הקיץ, המחיר של שינוע מזון או כל מוצרים אחרים הדורשים הקפאה או קירור עולה. היתרונות של הלקוח בשינוע הסחורה באמצעות מקררים למכולות הם רבים ואף לקוח אינו יוותר על שירות זה שהוא חשוב להצלחת העסק. כולנו יודעים כי אוכל איכותי, הוא גם טרי וגם בריא וזו הסיבה שיש לשנע סחורות כמו מזון באמצעות מקררים למכולות. מיותר לציין כי הנזקים הכלכליים של מזון שאינו יגיע במצב טרי הם גדולים, רבים נעזרים בחברות גדולות ומוכרות שמתמחות בשינוע באמצעות מקררים למכולות. גם אלה שעוסקים בשינוע מזון, רוכשים מקררים למכולות ממפעלים ידועים בארץ, כמו קירור בני, המפעל קיים עשרות בשנים והוא מבין המובילים בארץ בענף הקירור. המקררים השונים שמיועדים לתעשייה וכן מקררים למכולות הם מבין האיכותיים ביותר מיוצרים ע"י טובי מהנדסי הקירור בארץ. ישנו ידע רב המגיע גם בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בחו"ל שהן גם יצרניות ידועות של מקררים למוצרי תעשיה כמו מזון ותרופות. חברת קירור בני, מעניקה שירות מלא למוצריה ואחריות שאין לה תחרות.

תיקון וייעוץ לגבי מקררים למכולות

אם חלילה התקלקל לכם המקרר של המכולה, אל תנסו לתקן לבד, קריאה מידית של איש מקצוע, תפתור לכם את הבעיה במקצועיות. האחריות תהיה תקפה אם פניתם לאיש מקצוע כמו טכנאים שעובדים במפעל ממנו רכשתם מקררים למכולות. אז לפני שתעשו צעד, כדאי תמיד לפנות לאיש השירות שלכם שמומחה בתיקון המקרר שמיעד למכולה.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא