מקפיא סגור

30/05/2020
מאת:
קירור בני

מוצרי מזון תעשייתיים, משמרים מזון בתוך מקפיא סגור, מה ששומר על טריות של מוצרי מזון רגישים. ההקפאה באמצעות מקפיאים מסוגים שונים המיועדים לתעשייה כמו מקפיא סגור שומרת על אורך מוצרי המדף.

כל בעל עסק שעוסק בענף המזון, אם מסעדה, בית קפה, מעדניה או מרכול, חייב להשקיע במוצרים של הקפאת מזון בקירור עמוק, כמו מקפיא סגור. בעולם הקירור המיועד לתעשייה ומסחר, ישנה קשת רחבה של מוצרים המיועדים להקפאה של מזון. ניתן למצוא מקפיא סגור במגוון רב של גדלים, כמו מקפיאים שמיועדים למוסדות גדולים כמו בתי חולים, פנימיות, מקפיאים המיועדים לתרופות למעבדות ועוד.

על מנת לרכוש מקפיא סגור שיהיה אמין ומקצועי, כדאי תמיד לפנות למפעל שמייצר מקררים ומקפיאים תעשייתיים, כך תמיד תדעו שיש לכם שקט נפשי כאשר רכשתם מוצר אמין שיש לו אחריות ושירות תיקונים. אחד מהמפעלים המובילים בשוק הקירור התעשייתי הוא קירור בני שקיים בשוק עשרות בשנים ויש לו שם ומוניטין. לקירור בני יש המון דגמים של מקררים וכן מקפיא סגור למטרות תעשייה, המפעל מייצר אלפי מקררים בשנה שמיוצרים ע"י מיטב מהנדסי הקירור בארץ. תמיד חשוב שכאשר יש לכם עסק בתחום המזון יהיה לכם שירות מקצועי ויעיל, היות והמקררים וכן, מקפיא סגור עובדים 24 שעות ביממה והם נוטים להתקלקל במהרה.

על הקפאה מהירה באמצעות מקפיא סגור

ניתן להקפיא מזון במהרה באמצעות מקפיא סגור שדואג לכך שמוצרי המזון השונים יישארו בהקפאה וכך, ישמרו על טריותם. ישנה הרבה סחורה של מזון שנמצאת ברוב המרכולים, המעדניות, האטליזים והמרכולים השונים וזו הסיבה, שיש להקפיא את מוצרי המזון השונים בכל מיני סוגים של מקררים ומקפיאים כמו מקפיא סגור למשל ששומר על המזון הרגיש בהקפאה עמוקה. מי שיש לו המו סחורה כמו מוצרי מזון רבים של סופרמרקטים גדולים מאוד או חדרי אוכל גדולים בקיבוצים, יעדיף כי יהיו לו חדרי קירור ששם, ניתן להכניס כמויות עצומות של מזון להקפאה גבוהה כך שמוצרי המזון יישמרו. ניתן למצוא מקפיא סגור בהרבה סוגי בתי עסק, המקפיא הינו נחוץ בהרבה בתי עסק וניתן למצוא גדלים שונים שיוכלו להכיל כמויות שונות של מזון קפוא או מזון הדורש הקפאה.

הצורך הרב במקפיאים במדינה חמה כמו ישראל

בגלל שאנו חיים במדינה חמה כמו ישראל, הטמפרטורות הגבוהות מסוכנות לעסק שיש לו מוצרי מזון, המקפיאים המיוצרים בארץ כמו מקפיא סגור מיוצר על פי רמת הטמפרטורה בארץ, כך שהמעלות של ההקפאה, תהיינה גבוהות יותר ומתאימות למזג האוויר בארץ. גם המיקום של מקפיא סכור הוא חשוב, יש להעמידו במקום שלא יתחמם יתר על המידה ואת הייעוץ לגבי המיקום, תוכלו לקבל מטכנאי או מי שמומחה בייצור ושיווק של מקפיאים וגם מקררים תעשייתיים. יש לשמוע תמיד להוראות היצרן בבר טיפול שוטף של מקפיאים ומקררים, כך שלא יתקלקלו לכם המקפיאים והמקררים ותהיו אובדי עצות, עד שיגיע טכנאי.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא