מקפיא לבשר

08/09/2020
מאת:
קירור בני

יש באינטרנט הרב חברות שמוכרות מקפיא לבשר, השאלה היא איזה סוג עסק יש לכם ומה הכמות של הסחורה או הבשר שברצונכם להקפיא.

החשיבות של אמינות ואיכות המקפיא היא חשוב ולכן, כדאי תמיד לרכוש מקפיא לבשר רק מחברות ידועות. האחריות על מקפיא לבשר היא חשובה ויש למצוא את החברות המובילות למכירה של מקפיא לבשר .יש לדעת כיצד לתחזק את המקפיא ולא לגרום לו לקלקול מיותר שיכול להשבית את העסק, אם זה אטליז, מסעדה או מרכול שמוכר מוצרי בשר.

חשוב לבחור מקפיא לבשר שיהיה עשוי מחומרים חזקים כמו, פלדת אל חלד, נירוסטה, יכול להיות חומר מצוין אגב, עבור מקפיא לבשר. האחסון של מוצרים רגישים כמו בשר הוא חשוב במיוחד, שכן, מדובר על סחורה יקרה שהקלקול שלה, יכול לגרום למחלות זיהומיות, לתביעות מצד לקוחות ולסגירת העסק באמצעות משרד הבריאות. השקעה נכונה על מקפיא לבשר היא השקעה בטוחה לטווח הארוך. גם העיצוב החיצוני הוא חשוב, מה שימשוך את הלקוחות, למשל במרכולים או מעדנות, בהם מוכרים מוצרי בשר קפואים, יש לדאוג כי מקפיא לבשר יהיה עם ויטרינה, כך שניתן יהיה לראות את הבשר מבחוץ, מה שימשוך את הלקוחות.

הקפדה על טמפרטורה נכונה של מקפיא לבשר

היות ומדובר על הקפאה עמוקה, יש לדאוג לכך כי הטמפרטורה הרצויה של מקפיא לבשר תהיה נכונה לשמיה על הבשר ומוצריו. ניתן למצוא כמה סוגים של מקפיא לבשר כאלה שהם שוכבים מה שנקרא "מקרר אמבטיה" כאלה שהם אטומים ועומדים שעשויים מנירוסטה וויטרינות שניתן לראות את מוצרי הבשר הקפוא, מה שנהוג למצוא במרכולים ובמעדניות השונות. הבחירה של מקפיא לבשר, חייבת להיות מקצועית, פנייה אל מפעלים ידועים כמו קירור בני, תגרום לכם לבחירה מוצלחת של מקפיא לבשר. גם השירות והאחריות של המוצר חשובים ולכן, חברת קירור בני, מעניקה ללקוחותיה את השירות הטוב והאמין כיצרנית של עשרות שנים של מקררים תעשייתיים לצרכים השונים. בחברת קירור בני, יש מהנדסי קירור ולמעלה ממאה עובדים האחראים על הייצור המדויק והמקצועי של 100 דגמים של מקררים המיועדים לשימוש תעשייתי. פניה לחברת קירור בני, תקנה לכם קנייה בטוחה, שירות אדיב ויעיל וראש שקט להרבה שנים.

התאמת המקפיא לכמות הבשר

כאשר פונים למפעל ומעוניינים לרכוש מקפיא לבשר השאלה הראשונה של היועצים במפעל היא מה הכמות של הבשר? על מנת להתאים את המקפיא, יש לדעת כמוניות מדויקות. ייתכן ותמצאו מקפיא לבשר שיהיה גדול דיו ויכיל את כל הכמות, אך שוב תלוי בגודל החנות או העסק שלכם ואולי שני מקפאים יספיקו לכם. ישנם מקפיאים המיועדים לאחסון מוצרי בשר שהם בעלי שתי דלתות או דלת אחת. חשוב כי המקפיאים המיועדים לבשר לא יהיו בעלי צריכת חשמל גבוהה ויש לשאול את המוכרים במפעל לגבי צריכת החשמל.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא