מקפיא לבצקים

08/01/2021
מאת:
קירור בני

ישנם הרבה עסקים כמו מרכולים או מעדניות שזקוקים למקררים שונים כמו מקפיא לבצקים או מקררים שמכילים מוצרי מזון קפואים שונים כמו: בשר, מוצרי חלב, ירקות קפואים ועוד.

יש לנצל כל מרחב פנוי ולגרום ללקוחות לראות את המוצרים השונים מבעד לוויטרינה של מקפיא לבצקים, כך שיוכלו לבחור את מוצרי הבצק האהובים עליהם. תוכלו תמיד לצאת במבצעים, כך שהלקוחות יוכלו לראות גם את המחירים מבעד לוויטרינה של מקפיא לבצקים. ניתן להציב את המקרר לאורך הקיר או במקומות מרכזיים שייראו לעין. ניתן למצוא מקפיא לבצקים עם דלת הזזה או דלת פתיחה רגילה, כל המקררים המיועדים להקפאת מזון מסוגים שונים הם הרמטיים, כך שהקור אינו בורח מהם.

אם יש לכם מעדנייה או מרכול, כדאי כי תרכשו מקפיא לבצקים ממפעל ידוע המייצר מקפיאים ומקררים המיועדים לתעשייה כמו מפעל קירור בני העוסק כמה עשרות שנים בייצור של מקפיאים ומקררים למטרות שונות כמו קירור מזון או תרופות. המפעל של קירור בני, מייצר 100 דגמים של מקררים ומקפיאים כמו מקפיא לבצקים בדגמים שונים ומרהיבים. השירות והייעוץ הינו מקצועי וניתן בכל חלקי הארץ.

מערכת בקרה במקפיאים לבצקים

בכל מקפיא לבצקים, יש בקרה על הקור, חשוב כי לפי ההוראות של היצרן, יש לוודא כי הטמפרטורה מתאימה לקירור של מוצרי הבצק, שכן הבצק עלול להחמיץ ואם מדובר במאפים המכילים גבינה, המוצר עלול להתקלקל מהר יותר אם הוא אינו נמצא בטמפרטורה המתאימה. ברגע שרכשתם מקררים וכן מקפיא לבצקים, יש לבקש את האחריות על המקרר התעשייתי או המקפיא שרכשתם, כך תהיו בטוחים, כי תמיד יהיה איש שירות מטעם המפעל שיוכל לטפל לכם בתקלות שיכולות לקרות במקררים התעשייתיים השונים. ניתן למצוא סוגים רבים של מקררים תעשייתיים המכילים מוצרי מזון כמו מקררים שוכבים שיכולים להכיל גם מוצרי בצק. יש להתאים מקפיא לבצקים על פי החלל של החנות, כך שלא תהיה צפיפות ותהיה נגישות ללקוחות לרכוש את מוצרי ההקפאה השונים.

הקפדה על תחזוקה נכונה של מקפיאים ומקררים למוצרי מזון

בגלל שהמקפיאים והמקררים התעשייתיים עובדים 24 שעות ביממה, הם נוטים להתקלקל מהר יותר. יש לתחזק נכון את כל הקשור למוצרי קירור תעשייתיים כמו מקפיא לבצקים על מנת שתוכלו לתפקד בעסק ולא יהיו לכם קלקולים חוזרים. ברגע שהבחנתם בנזילה או שנורית הבקרה דולקת, יש לפנות מיד לטכנאי המתמחה בקירור כמו מקפיא לבצקים. אם יש לכם אחריות על המוצר, יש לפנות למפעל שרכשתם ממנו את המקפיא. חשוב לרכוש תמיד מקפיאים או מקררים תעשייתיים ממקום או מפעל מוכר ולא מיד שנייה, היות ואינכם יודעים מה המצב של אותו מקפיא לבצקים או מקרר תעשייתי מסוג אחר. המקררים הם אלה ששומרים לכם על מוצרי המזון וכך על מנת שהעסק שלכם יתפקד כשורה, יש לרכוש מקררים תעשייתיים אמינים שיש להם שירות ואחריות.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא