דירוג אנרגטי

30/05/2019
מאת:
קירור בני

לשמור על הסביבה וגם לחסוך בחשמל – כך תבחרו מקרר תעשייתי לעסק:
מדהים לחשוב שדור או שניים לפנינו, ברוב הבתים עוד לא היו מקררים, ואילו כיום אין בית שאין בו מקרר ופיתוחן של טכנולוגיות מתקדמות היווה את הבסיס לייצור מקררים בגדלים שונים ובהתאמה לעסקים ותעשיות המתעסקים במזון ושתייה. כל עסק אשר מחפש מקרר, יכול לבחור את הדגם המתאים ביותר עבורו מבחינת גודל, נפח וחלוקה פנימית, אך יש עוד שני שיקולים חשובים שצריך לקחת בחשבון.

דירוג אנרגטי של מקרר:

כל עסק הנדרש למקררים או מקפיאים, יודע שמדובר במוצר שלא מחליפים כל יום וגם לא כל שנה. לכן חשוב לבחור אותו היטב, ולברר איזה מקרר יתאים בצורה הטובה ביותר לצרכי העסק. מעבר לשיקולים של נפח, צורה חיצונית, חלוקה פנימית ופרמטרים נוספים, יש לבדוק מהו הדירוג האנרגטי של המקרר אותו אתם מעוניינים לקנות ולערוך השוואה מול דגמים אחרים. בשנים האחרונות, יש עליה ברמת המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה ושימוש במוצרים ירוקים, וזה נכון גם כשמדובר במוצרי חשמל ומקררים. לכן, כשאתם בוחרים מקרר, חפשו את התווית עליה כתוב מהו הדירוג האנרגטי של המכשיר.

לדירוג האנרגטי יש מספר רמות, כאשר האות A  מסמלת את הדירוג המקסימלי והטוב ביותר, ו-G  זו הדרגה הנמוכה, ממנה כדאי להימנע. למעשה, דירוג אנרגטי מסמל את רמת האנרגיה "הנקייה" בה המכשיר משתמש לצורך קירור, ללא פליטה של גזים רעילים המזהמים את הסביבה, וככל שהאות קרובה יותר ל-A, כך תדעו שמדובר במכשיר חסכוני מבחינה אנרגטית.

חיסכון בחשמל:

הנתון השני שחשוב לבדוק הוא את צריכת החשמל של המקרר. צריכת חשמל תלויה בהספק המקרר במשך כל הזמן שהוא מחובר לחשמל ופועל. מכיוון שלרוב מקררים מחוברים במשך כל שעות היממה ללא הפסקה, חשוב לבחור במקרר עם צריכת חשמל נמוכה כדי לחסוך לכם עלויות כספיות גבוהות. בעסקים ומקומות מסחריים, המשתמשים במקררים, חשוב לשים דגש גם על הדירוג האנרגטי וגם על הספק המכשיר, ואת שני הנתונים תוכלו למצוא על התווית המופיעה בחזית או באחד מצדי המקרר, באולמות התצוגה. באתרי האינטרנט של החברות השונות ניתן להיכנס למפרט של כל מקרר ולראות את הפרטים המלאים, ובמידה ויש לכם שאלות נוספות, כדאי ליצור קשר כדי לקבל ייעוץ מקצועי לגבי בחירת המקרר הטוב ביותר לעסק.

"קירור בני" היא חברה מובילה בארץ בענף הקירור המסחרי והתעשייתי, השמה דגש רב על איכות הסביבה ולכן אנו מייצרים מקררים המופעלים באמצעות גזרים הנחשבים ידידותיים לסביבה. המקררים האקולוגיים שלנו עומדים בתקנים אירופאיים ומקומיים, ומטרתנו היא להמשיך ולהשקיע מאמצים בתחום, כדי לחסוך אנרגיה ולשמור על הסביבה למעננו ולמען הדורות הבאים.

מעוניינים לרכוש מקרר? אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הדגמים המופיעים באתר, וליצור אתנו קשר כדי לקבל פרטים נוספים. זכרו: דירוג אנרגטי וחיסכון בצריכת החשמל, יועילו לא רק לעסק שלכם, אלא לסביבה כולה. לדף קטלוג של מקררים מסחריים עם דירוג אנרגטי, לחץ כאן.

ברוכים הבאים

נשמח לסייע בכל נושא